Pl. Jana Pawła II 1  +48 518 496 477   kancelaria@parafiaswierki.pl A A A  

PIERWSZOCZWARTKOWE WIECZORY MODLITWY

wtorek, 28-02-2023


W każdy I czwartek miesiąca, wraz z Boskim Projektem Kapłaństwo i Wojownikami Maryi Świdnica - Wałbrzych, pragniemy modlić się w Intencji całkowitego oddania się prowadzeniu Maryi przez wszystkich Kapłanów. Nasze modlitewne spotkanie rozpocznie się Eucharystią o godz. 22:00 a następnie Adoracja za Kapłanów zakończona błogosławieństwem o północy.

www.boskiprojektkaplanstwo.pl 

ODZIEŻ Z PRZESŁANIEM
Boski Projekt
Paweł Dudzik
Wydawnictwo Sumus
Wojownicy Maryi
https://diecezja.swidnica.pl

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM