Pl. Jana Pawła II 1  +48 518 496 477   kancelaria@parafiaswierki.pl A A A  

Dni otwarte w Liceum Sióstr Niepokalanek

środa, 01-03-2023


Zapraszamy ósmoklasistów do Liceum Sióstr Niepokalanek w Wałbrzychu. Tegoroczne Dni Otwarte, czyli czas, w którym ósmoklasiści mogą poznać szkołę, do której chcieliby w przyszłości uczęszczać mają wyjątkowy program: Poszukiwanie skarbów Kosmiczne lody 300 mln na 100m2 Zwiedzanie szkoły Szkoła oferuje cztery profile: matematyczno-przyrodniczy, humanistyczno-językowy, menadżersko-biznesowy i matematyczno-informatyczny.

Liceum realizuje innowacyjne projekty w obszarze edukacji astronomicznej, ekologicznej i międzypokoleniowej. Przy liceum powstało jedyne w regionie Obserwatorium Astronomiczne oraz labirynt ekologiczny. Liceum współpracuje z Politechniką Wrocławska i z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu. Więcej informacji będzie można uzyskać w czasie Dni Otwartych 18 marca, 22 kwietnia lub 27 maja.
Uczniowie spoza Wałbrzycha mogą mieszkać w szkolnym internacie.

www.walbrzych.niepokalanki.pl

ODZIEŻ Z PRZESŁANIEM
Boski Projekt
Paweł Dudzik
Wydawnictwo Sumus
Wojownicy Maryi
https://diecezja.swidnica.pl

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM