Pl. Jana Pawła II 1  +48 518 496 477   kancelaria@parafiaswierki.pl A A A  

Apostolat Różańca Świętego i Płaszcza Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe

sobota, 02-09-2023


W każdą ostatnią niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 12:30 (oraz w Święta i Uroczystości Maryjne) Nabożeństwo z okryciem Płaszczem Matki Bożej z Guadelupe.

Płaszcz jest rodzajem szkaplerza, szaty ochronnej Matki Bożej. Przykrycie nim jest widzialnym znakiem działania niewidzialnej łaski Bożej za pośrednictwem Maryi. Każdy z płaszczy ma swój numer seryjny i certyfikat i został poświęcony w Meksyku przez kustosza bazyliki Matki Bożej z Guadalupe.

W 2011 r. kard. Juan Sandoval Iniquez z Guadalajary zatwierdził Apostolat Płaszcza Najświętszej Dziewicy z Guadalupe, a w 2013 r. otrzymał on aprobatę papieża Franciszka, który udzielił błogosławieństwa temu dziełu i wszystkim członkom.

więcej informacji :
Apostolat Różańca Świętego i Płaszcza Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe - Grupy duszpasterskie - Parafia pw. Św. Mikołaja (parafiaswierki.pl)

ODZIEŻ Z PRZESŁANIEM
Boski Projekt
Paweł Dudzik
Wydawnictwo Sumus
Wojownicy Maryi
https://diecezja.swidnica.pl

Korzystanie z niniejszej witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Zmiany warunków przechowywania lub uzyskiwania dostępu do plików cookies można dokonać w każdym czasie. Polityka Prywatności    Informacje o cookies

ROZUMIEM